NUTRITIONAL VALUES
PER 100 ML
| ABV | 5.9 % |
| ENERGY | 237 kJ / 57 kcal |
| FAT | 0 g |
| OF WHICH SATURATES | 0 g |
| CARBOHYDRATES | 5.6 g |
| OF WHICH SUGARS | 2.3 g |
| PROTEIN | 0 g |
| SALT | 0 g |
PIVO SA DESTILATOM AGAVE
Sastojci:
Voda, ječmeni slad, kukuruzna krupica, glukozni sirup, šećer, ekstrakt hmelja, regulator kiselosti: limunska kiselina, prirodna aroma (sadrži alkoholno piće na bazi agave 0.1%).
NUTRITIONAL VALUES
PER 100 ML
| ABV | 5.9 % |
| ENERGY | 237 kJ / 57 kcal |
| FAT | 0 g |
| OF WHICH SATURATES | 0 g |
| CARBOHYDRATES | 5.6 g |
| OF WHICH SUGARS | 2.3 g |
| PROTEIN | 0 g |
| SALT | 0 g |
PIVO SA DESTILATOM AGAVE
Sastojci:
Voda, ječmeni slad, kukuruzna krupica, glukozni sirup, šećer, ekstrakt hmelja, regulator kiselosti: limunska kiselina, prirodna aroma (sadrži alkoholno piće na bazi agave 0.1%).
