NUTRIČNÍ HODNOTY
NA 100 ML
| OBSAH ALKOHOLU | 5.9 % |
| ENERGETICKÁ HODNOTA | 228 kJ/ 54 kcal |
| TUKY | 0 g |
| Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY | 0 g |
| SACHARIDY | 5.0 g |
| Z TOHO CUKRY | 1.7 g |
| BÍLKOVINY | 0 g |
| SŮL | 0 g |
Informace o alergenech: Obsahuje ječmen a ječmenné produkty (obiloviny obsahující lepek).
PIVO S AGÁVE SPIRITEM
Jedinečná kombinace lehce perlivého ležáku s agáve spiritem.
Trefa do černého. Fakt. Nově zálohujeme. Vrať nám to sklo!
Složení:
Voda, ječný slad, glukózový sirup, cukr, chmelový extrakt, regulátor kyselosti:
kyselina citronová, přírodní aroma s obsahem destilátu z agáve (0,1 %).
NUTRIČNÍ HODNOTY
NA 100 ML
| OBSAH ALKOHOLU | 5.9 % |
| ENERGETICKÁ HODNOTA | 228 kJ/ 54 kcal |
| TUKY | 0 g |
| Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY | 0 g |
| SACHARIDY | 5.0 g |
| Z TOHO CUKRY | 1.7 g |
| BÍLKOVINY | 0 g |
| SŮL | 0 g |
Informace o alergenech: Obsahuje ječmen a ječmenné produkty (obiloviny obsahující lepek).
PIVO S AGÁVE SPIRITEM
Jedinečná kombinace lehce perlivého ležáku s agáve spiritem.
Trefa do černého. Fakt. Nově zálohujeme. Vrať nám to sklo!
Složení:
Voda, ječný slad, glukózový sirup, cukr, chmelový extrakt, regulátor kyselosti:
kyselina citronová, přírodní aroma s obsahem destilátu z agáve (0,1 %).
