NUTRIČNÍ HODNOTY
NA 100 ML
| OBSAH ALKOHOLU | 5,9 % |
| ENERGETICKÁ HODNOTA | 229 kJ / 55 kcal |
| TUKY | 0 g |
| Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY | 0 g |
| SACHARIDY | 5,1 g |
| Z TOHO CUKRY | 1,8 g |
| BÍLKOVINY | 0 g |
| SŮL | < 0,01 g |
Informace o alergenech: Obsahuje ječmen a ječmenné produkty (obiloviny obsahující lepek).
PIVNÍ FESTIVAL. CACHAÇA & ČERVENÉ OVOCE
Osvěžující pivo s přídavkem Cachaçy a červeného ovoce. Kdo je teď CEO Latino vibe? Jste to vy.
Složení:
Voda, ječný slad, kukuřice, cukr, ječmen, glukózový sirup, bezinková šťáva z koncentrátu, chmelový extrakt, přírodní aroma s obsahem lihoviny Cachaça (0,02 %), extrakt z guarany (0,04 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová.
NUTRIČNÍ HODNOTY
NA 100 ML
| OBSAH ALKOHOLU | 5,9 % |
| ENERGETICKÁ HODNOTA | 229 kJ / 55 kcal |
| TUKY | 0 g |
| Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY | 0 g |
| SACHARIDY | 5,1 g |
| Z TOHO CUKRY | 1,8 g |
| BÍLKOVINY | 0 g |
| SŮL | < 0,01 g |
PIVNÍ FESTIVAL. CACHAÇA & ČERVENÉ OVOCE
Osvěžující pivo s přídavkem Cachaçy a červeného ovoce. Kdo je teď CEO Latino vibe? Jste to vy.
Složení:
Voda, ječný slad, kukuřice, cukr, ječmen, glukózový sirup, bezinková šťáva z koncentrátu, chmelový extrakt, přírodní aroma s obsahem lihoviny Cachaça (0,02 %), extrakt z guarany (0,04 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová.
