VÝŽIVOVÉ HODNOTY
NA 100 ML
| OBSAH ALKOHOLU | 5.9 % |
| ENERGETICKÁ HODNOTA | 230 kJ / 55 kcal |
| TUKY | 0 g |
| Z TOHO NASÝTENÉ MASTNÉ KYSELINY | 0 g |
| SACHARIDY | 5.1 g |
| Z TOHO CUKRY | 1.8 g |
| BIELKOVINY | 0 g |
| SOĽ | 0 g |
Informácia o alergénoch: Obsahuje jačmeň a jačmenné produkty (obilniny obsahujúce lepok).
PIVO S MOJITO NÁDYCHOM
Čo má mojito spoločné s pivom? No, veľa.
Vyskúšaj to sám.
Zloženie:
Voda, jačmenný slad, cukor, chmeľový extrakt, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná aróma (mätová 0,02%, limetková 0,002%) s obsahom rumu (0,1%)
VÝŽIVOVÉ HODNOTY
NA 100 ML
| OBSAH ALKOHOLU | 5.9 % |
| ENERGETICKÁ HODNOTA | 230kJ/ 55kcal |
| TUKY | 0 g |
| Z TOHO NASÝTENÉ MASTNÉ KYSELINY | 0 g |
| SACHARIDY | 5.1 g |
| Z TOHO CUKRY | 1.8 g |
| BIELKOVINY | 0 g |
| SOĽ | 0 g |
Informácia o alergénoch: Obsahuje jačmeň a jačmenné produkty (obilniny obsahujúce lepok).
BPIVO S MOJITO NÁDYCHOM
Čo má mojito spoločné s pivom? No, veľa.
Vyskúšaj to sám.
Zloženie:
Voda, jačmenný slad, cukor, chmeľový extrakt, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná aróma (mätová 0,02%, limetková 0,002%) s obsahom rumu (0,1%)
