VÝŽIVOVÉ HODNOTY
NA 100 ML
| OBSAH ALKOHOLU | 5.9 % |
| ENERGETICKÁ HODNOTA | 237 kJ / 57 kcal |
| TUKY | 0 g |
| Z TOHO NASÝTENÉ MASTNÉ KYSELINY | 0 g |
| SACHARIDY | 5.6 g |
| Z TOHO CUKRY | 2.3 g |
| BIELKOVINY | 0 g |
| SOĽ | 0 g |
Informácia o alergénoch: Obsahuje jačmeň a jačmenné produkty (obilniny obsahujúce lepok).
PIVO S PRÍCHUŤOU DESTILÁTU Z AGÁVE
Jedinečná kombinácia jemne perlivého ležiaka s príchuťou destilátu z agáve.
Trefa do čierneho. Fakt.
Zloženie:
Voda, jačmenný slad, glukózový sirup, cukor, chmeľový extrakt, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná aróma s obsahom destilátu z agáve (0,1%).
VÝŽIVOVÉ HODNOTY
NA 100 ML
| OBSAH ALKOHOLU | 5.9 % |
| ENERGETICKÁ HODNOTA | 237 kJ / 57 kcal |
| TUKY | 0 g |
| Z TOHO NASÝTENÉ MASTNÉ KYSELINY | 0 g |
| SACHARIDY | 5.6 g |
| Z TOHO CUKRY | 2.3 g |
| BIELKOVINY | 0 g |
| SOĽ | 0 g |
Informácia o alergénoch: Obsahuje jačmeň a jačmenné produkty (obilniny obsahujúce lepok).
PIVO S PRÍCHUŤOU DESTILÁTU Z AGÁVE
Jedinečná kombinácia jemne perlivého ležiaka s príchuťou destilátu z agáve.
Trefa do čierneho. Fakt.
Zloženie:
Voda, jačmenný slad, glukózový sirup, cukor, chmeľový extrakt, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná aróma s obsahom destilátu z agáve (0,1%).
