VOEDINGSWAARDEN
PER 100 ML
| ALCOHOLPERCENTAGE | 5.9 % |
| ENERGIE | 253 kJ / 60 kcal |
| VET | 0 g |
| WAARVAN VERZADIGD | 0 g |
| KOOLHYDRATEN | 6.6 g |
| WAARVAN SUIKERS | 3.3 g |
| EIWITTEN | 0 g |
| ZOUT | 0 g |
BIER MET AGAVE SPIRIT PERFECT AFGETOPT MET EEN VLEUGJE LIMOEN EN CACTUS, MAAR MET EEN LAGER ALCOHOLPERCENTAGE (3%).
So fresh! Het biertje voor dé perfecte vibe op een warme zomerdag of een tuinfeestje met vrienden!
Ingrediënten:
Water, GERSTEMOUT, glucosesiroop, suiker, hopextract, zuurteregelaar: citroenzuur, natuurlijke aroma's (agave distillaat 0,1%, cactus 0,06%, limoen 0,02%).
VOEDINGSWAARDEN
PER 100 ML
| ALCOHOLPERCENTAGE | 5.9 % |
| ENERGIE | 253 kJ / 60 kcal |
| VET | 0 g |
| WAARVAN VERZADIGD | 0 g |
| KOOLHYDRATEN | 6.6 g |
| WAARVAN SUIKERS | 3.3 g |
| EIWITTEN | 0 g |
| ZOUT | 0 g |
BIER MET AGAVE SPIRIT PERFECT AFGETOPT MET EEN VLEUGJE LIMOEN EN CACTUS, MAAR MET EEN LAGER ALCOHOLPERCENTAGE (3%).
So fresh! Het biertje voor dé perfecte vibe op een warme zomerdag of een tuinfeestje met vrienden!
Ingrediënten:
Water, GERSTEMOUT, glucosesiroop, suiker, hopextract, zuurteregelaar: citroenzuur, natuurlijke aroma's (agave distillaat 0,1%, cactus 0,06%, limoen 0,02%).
