VOEDINGSWAARDEN
PER 100ML
| ALCOHOLPERCENTAGE | 5.9 % |
| ENERGIE | 244 kJ / 58 kcal |
| VET | 0 g |
| WAARVAN VERZADIGD | 0 g |
| KOOLHYDRATEN | 6.0 g |
| SUIKERS | 2.7 g |
| EIWITTEN | 0 g |
| ZOUT | 0 g |
BIER & RUM & TROPISCHE VRUCHTEN
Een tropische mix. Best enjoyed chilled, never chill.
Te gusta?
Ingrediƫnten:
Water, gerstemout, glucosestroop, suiker, hopextract, zuurteregelaar: citroenzuur, natuurlijke aroma's (bevat 0,1% rum, 0,005% limoen, 0,005% passievrucht).
VOEDINGSWAARDEN
PER 100ML
| ALCOHOLPERCENTAGE | 5.9 % |
| ENERGIE | 244 kJ / 58 kcal |
| VET | 0 g |
| WAARVAN VERZADIGD | 0 g |
| KOOLHYDRATEN | 6.0 g |
| SUIKERS | 2.7 g |
| EIWITTEN | 0 g |
| ZOUT | 0 g |
BIER & RUM & TROPISCHE VRUCHTEN
Een tropische mix. Best enjoyed chilled, never chill.
Te gusta?
Ingrediƫnten:
Water, gerstemout, glucosestroop, suiker, hopextract, zuurteregelaar: citroenzuur, natuurlijke aroma's (bevat 0,1% rum, 0,005% limoen, 0,005% passievrucht).
