VOEDINGSWAARDEN
PER 100ML
| ALCOHOLPERCENTAGE | 0 % |
| ENERGIE | 123 kJ / 29 kcal |
| VET | <0,6 g |
| WAARVAN VERZADIGD | 0 g |
| KOOLHYDRATEN | 7.0 g |
| SUIKERS | 4,8 g |
| EIWITTEN | <0,5 g |
| ZOUT | <0,01 g |
BIER MET CITRUS BEATS
0.0 EDIT
Bier, citrus en agave. Geen alcohol.
Zodat je de Latin vibe overal mee naartoe kunt nemen.
Ingrediƫnten:
koolzuurhoudend water, GERSTEMOUT, glucosesiroop, zuurteregelaar: citroenzuur, natuurlijke aroma's, hopextract.
VOEDINGSWAARDEN
PER 100ML
| ALCOHOLPERCENTAGE | 0 % |
| ENERGIE | 123 kJ / 29 kcal |
| VET | <0,6 g |
| WAARVAN VERZADIGD | 0 g |
| KOOLHYDRATEN | 7.0 g |
| SUIKERS | 4,8 g |
| EIWITTEN | <0,5 g |
| ZOUT | <0,01 g |
BIER MET CITRUS BEATS
0.0 EDIT
Bier, citrus en agave. Geen alcohol.
Zodat je de Latin vibe overal mee naartoe kunt nemen.
Ingrediƫnten:
koolzuurhoudend water, GERSTEMOUT, glucosesiroop, zuurteregelaar: citroenzuur, natuurlijke aroma's, hopextract.
