VOEDINGSWAARDEN
PER 100ML
| ALCOHOLPERCENTAGE | 5.9 % |
| ENERGIE | 237 kJ / 57 kcal |
| VET | 0 g |
| WAARVAN VERZADIGD | 0 g |
| KOOLHYDRATEN | 5.6 g |
| SUIKERS | 2.3 g |
| EIWITTEN | 0 g |
| ZOUT | 0 g |
BIER MET EEN AGAVE-SPIRIT
Ervaar de klassieke biersmaak met een unieke agave-twist. Raakt de juiste noot. Echt waar.
Ingrediënten:
Water, gerstemout, glucosestroop, suiker, hopextract, zuurteregelaar: citroenzuur, natuurlijke aroma's (bevat 0,1% agave-spirit).
VOEDINGSWAARDEN
PER 100ML
| ALCOHOLPERCENTAGE | 5.9 % |
| ENERGIE | 237 kJ / 57 kcal |
| VET | 0 g |
| WAARVAN VERZADIGD | 0 g |
| KOOLHYDRATEN | 5.6 g |
| SUIKERS | 2.3 g |
| EIWITTEN | 0 g |
| ZOUT | 0 g |
BIER MET EEN AGAVE-SPIRIT
Ervaar de klassieke biersmaak met een unieke agave-twist. Raakt de juiste noot. Echt waar.
Ingrediënten:
Water, gerstemout, glucosestroop, suiker, hopextract, zuurteregelaar: citroenzuur, natuurlijke aroma's (bevat 0,1% agave-spirit).
