WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 4.5 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 202 kJ / 48 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 6.4 g |
| W TYM CUKRY | 4.2 g |
| BIAŁKO | 0 g |
| SÓL | 0 g |
FIRE
Fire znaczy fuego i dokładnie to poczujesz, gdy spróbujesz Desperadosa z nutą maliny i chilli.
Składniki:
Woda, słód jęczmienny, kukurydza, cukier, jęczmień, syrop glukozowy, kwas (kwas cytrynowy), naturalne aromaty, sok malinowy z koncentratu (0,1%), ekstrakt z chili, barwnik (koncentrat barwiący z marchwi), ekstrakt z chmielu
