WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 5.9 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 254 kJ / 61 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 6.7 g |
| W TYM CUKRY | 3.4 g |
| BIAŁKO | 0 g |
| SÓL | <0,01 g |
PIWO FEAT. CACHAÇA
& MIX CZERWONYCH OWOCÓW
Oto orzeźwiający kop prosto od Cachaça i mixu czerwonych owoców. Kto jest teraz CEO latin vibe’u? Ty!
AROMATYZOWANE *CACHAÇĄ. Pasteryzowane
Składniki:
woda, słód jęczmienny, kukurydza, cukier, jęczmień, syrop glukozowy, sok z czarnego bzu z zagęszczonego soku, ekstrakt z chmielu, naturalne aromaty (zawierają Cachaçę (0,2 %)), ekstrakt guarany, regulator kwasowości (kwas cytrynowy).
Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu.
WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 5.9 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 254 kJ / 61 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 6.7 g |
| W TYM CUKRY | 3.4 g |
| BIAŁKO | 0 g |
| SÓL | <0,01 g |
PIWO FEAT. CACHAÇA
& MIX CZERWONYCH OWOCÓW
Oto orzeźwiający kop prosto od Cachaça i mixu czerwonych owoców. Kto jest teraz CEO latin vibe’u? Ty!
AROMATYZOWANE *CACHAÇĄ. Pasteryzowane
Składniki:
woda, słód jęczmienny, kukurydza, cukier, jęczmień, syrop glukozowy, sok z czarnego bzu z zagęszczonego soku, ekstrakt z chmielu, naturalne aromaty (zawierają Cachaçę (0,2 %)), ekstrakt guarany, regulator kwasowości (kwas cytrynowy).
