WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 7 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 255 kJ / 61 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 6.6 g |
| W TYM CUKRY | 3.6 g |
| BIAŁKO | 0 g |
| SÓL | 0 g |
NOCTURNO
La noche może być jeszcze bardziej loca. Zdecydowanie najnocniejszy hermano w rodzinie Desperadosa.
Składniki:
Woda, słód jęczmienny, kukurydza, cukier, jęczmień, syrop glukozowy, ekstrakt słodu jęczmiennego, kwas: kwas cytrynowy, rum (0,1%), naturalny aromat, ekstrakt z chmielu
