WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 5.9 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 228 kJ / 54 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 5 g |
| W TYM CUKRY | 1,7 g |
| BIAŁKO | 0 g |
| SÓL | 0,01 g |
Piwo 99,4 %, Alkohol z agawy 0,6 %
PIWO Z LATIN VIBEM
Klasyczny smak piwa z nutą agawy.
Trafia w punkt. Serio.
AROMATYZOWANE *ALKOHOLEM Z AGAWY. Pasteryzowane
Składniki:
woda, słód jęczmienny, kukurydza, cukier, jęczmień, syrop glukozowy, ekstrakt z chmielu, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), naturalny aromat (zawiera alkohol z agawy (0,1 %)).
WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 5.9 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 237 kJ / 57 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 5.6 g |
| W TYM CUKRY | 2.3 g |
| BIAŁKO | 0 g |
| SÓL | 0 g |
PIWO Z LATIN VIBEM
Klasyczny smak piwa z nutą agawy.
Trafia w punkt. Serio.
Składniki:
Woda, słód jęczmienny, syrop glukozowy, cukier, ekstrakt z chmielu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat (zawiera destylat z agawy 0,1%).
