WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 5.9 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 253 kJ / 60 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 6.6 g |
| W TYM CUKRY | 3.3 g |
| BIAŁKO | 0 g |
| SÓL | 0 g |
Piwo 99,3 %, Rum 0,7 %
PIWO Z TWISTEM MOJITO
Co ma wspołnego mojito z piwem? Cóż, całkiem sporo.
Przekonaj się sam.
AROMATYZOWANE *RUMEM, LIMONKĄ I MIĘTĄ. Pasteryzowane.
Składniki:
woda, słód jęczmienny, kukurydza, cukier, jęczmień, syrop glukozowy, ekstrakt z chmielu, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), naturalny aromat (zawiera rum 0,1 %, miętę 0,02 %, limonkę 0,002 %)).
Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu.
WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 5.9 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 253 kJ / 60 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 6.6 g |
| W TYM CUKRY | 3.3 g |
| BIAŁKO | 0 g |
| SÓL | 0 g |
PIWO Z TWISTEM MOJITO
Co ma wspołnego mojito z piwem? Cóż, całkiem sporo.
Przekonaj się sam.
AROMATYZOWANE *RUMEM, LIMONKĄ I MIĘTĄ. Pasteryzowane.
Składniki:
woda, słód jęczmienny, kukurydza, cukier, jęczmień, syrop glukozowy, ekstrakt z chmielu, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), naturalny aromat (zawiera rum 0,1 %, miętę 0,02 %, limonkę 0,002 %)).
Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu
