WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 8 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 267 kJ / 66 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 5,7 g |
| W TYM CUKRY | 2,7 g |
| BIAŁKO | 0 g |
| SÓL | 0 g |
Piwo 99,3 %, Rum 0,7 %
MIXADO VIBRANT STRAWBERRITA
Tu zaczyna się fiesta. Truskawka daje słodycz, limonka dodaje pazura i robi się totalny party mix. Jeden łyk i jesteś in.
PIWO AROMATYZOWANE *RUMEM (0,1%) O SMAKU TRUSKAWKI I LIMONKI. Pasteryzowane
Składniki:
woda, słód jęczmienny, cukier, kukurydza, syrop glukozowy, naturalny aromat limetki z miętą z innymi naturalnymi aromatami, soki z zagęszczonych soków: truskawkowy (0,1%), z limetki (0,1%), koncentrat barwiący z marchwi, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), rum (0,1%), ekstrakt z chmielu.
