WARTOŚCI ODŻYWCZE
W 100 ML
| ALK. | 4,5 % |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 195 kJ / 46 kcal |
| TŁUSZCZ | 0 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 0 g |
| WĘGLOWODANY | 5,7 g |
| W TYM CUKRY | 3,5 g |
| BIAŁKO | 0,4 g |
| SÓL | 0 g |
Piwo 99,5 %, Rum 0,5 %
SUNLIGHT RED ORANGE & PASSIONFRUIT
Trochę citrus, trochę tropic, dużo good vibe. Czerwona pomarańcza i marakuja robią tu swoją fiestę. Smak, który wchodzi jak dzień na pełnym słońcu.
PIWO AROMATYZOWANE *RUMEM (0,1%) O CZERWONEJ POMARAŃCZY I MARAKUI. Pasteryzowane
Składniki:
woda, słód jęczmienny, cukier, kukurydza, syrop glukozowy, naturalny aromat, soki z zagęszczonych soków: jabłkowy (0,8%), z marakui (0,1%), pomarańczowy (0,1%), koncentraty barwiące z czarnej marchwi i krokosza barwierskiego, rum (0,1%), ekstrakt z chmielu.
